¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sakura Kaika

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sakura Kaika
Kalóz
Kalóz
Sakura Kaika


Hozzászólások száma : 9
Regisztráció ideje : 2011. Jun. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Magyarország - Nk

Karakter Információ
Tapasztalat:
Sakura Kaika Left_bar_bleue235/8000Sakura Kaika Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Sakura Kaika Empty
TémanyitásTárgy: Sakura Kaika   Sakura Kaika I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:27 am

Név: Sakura Kaika (jelentése: virágzó cseresznyevirág)
Becenév: Sakura-chan
Születésnap: Február 26.
Kaszt: Kalóz
Rang: Kardforgató, megfigyelő
Egyéb foglalkozások: festő-grafikus
Nem:
Kor: 18
Születési hely: South Blue
Tartózkodási hely: East Blue
Felszerelés: 2 kék tsuka katana, bőr övtáska
Eszközök: 5 japán ecset (vékonytól a legvastagabbig), különböző festékek, bársony papír

Kiskedvenc: Kanári
Név: Shino
Nem: lány

Tulajdonság: aranysárga tollak, pirosas csőr, apró teremtmény, vidám természetű, örökmozgó. Kiváló megfigyelő, és jól összedolgoznak Sakurával.

Külső: Égszínkék haj, sárga szemek, vékony testalkat. Egyszerű ruhát visel.

Sakura-chan jelleme: Magabiztos, komoly, csendes, barátságos, jól kiismeri az embereket, megválogatja a barátait, és társait, önfeláldozó, kicsit harcias, könnyen keveredik harcba.

Előtörténet:
Ahol élek, igen népszerű a fegyverek fejlesztésében, így olyan családba születtem, ahol megtanultam a magam fegyverét kidolgozni. Édesanyám fegyver tervező volt, akit Angela-nak hívtak, gyönyörű volt. Édesapám pedig kalóz, Ryo T. Kaika kapitány, a sors adta, hogy ugyan abban a hónapban, és napon születtem meg, amikor ő. Jókedvű és aranyos voltam, mindenki imádott kicsiiként, de amikor a nyolcadik születésnapomra került a sor, édesapám nem volt jelen. Folyton járta a vizeket, és bár nem volt sosem otthon, de nem hagyta ki a születésnapokat. Rossz érzés fogott el, de mindenki azzal csillapította az aggodalmam, hogy bizonyára messzire hajóztak, és csúszik pár napot az érkezése. Mi megtartottuk a születésnapomat, de nem voltam boldog. Csak vártam, és vártam, míg el nem jött a kilencedik születésnapom, de szintúgy magányosan töltöttem édesanyámmal. Ezek után, mintha eltűnt volna a vidám énem, a boldog, és gondtalan kislány eltűnt. Helyébe egy komoly, és csendes "idegen" került. Senkivel sem beszéltem. Csak édesanyámmal osztottam meg a gondolataimat, de az érzéseket nem adtam át neki. Folyton a fegyverekről tanultam, és kérdezősködtem, mintha más nem is létezne, majd elkezdtem edzeni magam. Meguntam az üresnek érzett napokat, és a mélység fájdalma magával ragadva belemerültem a kardforgatásba. Senki sem tanított, nem edzett, hiába kértem. Elszánták magukat, hogy én ne kövessem apámat, így mindig félbeszakítottak az edzéseim során. De egy napon elegem lett a folytonos feltartóztatásból, és elmenekültem a faluból. Egy pusztára szaladtam teljes erőmből, magammal víve a kardot, amit készítettem. Éles volt, így könnyen vadásztam magamnak élelmet, értettem a tűz csiholáshoz, így nem szenvedtem hiányt élelemből. Körülbelül 7 és fél évet töltöttem el, s mire visszatértem, majdnem tizennyolc éves lettm. Nőttem egy keveset, majd mintha a falu teljesen elfelejtett volna, s csak apámra emlékezve pletykálkodtak.
-Ki ez a lány? Úgy néz ki mint Ryo T. Kaiko kapitány...
-A kalóz aki a gyerek nyolcadik születésnapjára sem tért haza, és azóta sem hallani róla hírt?
-Valószínűleg már rég elnyelte a tenger habjai.
-Nyugodjon békéb...

-Az apám nem halt meg! -kiáltottam az emberekre, akik nem ismervén a körülményeket, de elítélték apámat-

-Az apád? Tévedés ne essék, de a gyermeke már fél évvel ezelőtt megszökött, aki a keresésünk által sem került elő.
-Úgy bizony!
-Te nem lehetsz annak a féregnek a kölyke!

Feldühödtem... majd megragadtam a kardom, és harcba keveredtem a falusiakkal.

-Mi ez a nagy felfordulás? -érdeklődött egy nő a tömegen áthaladva-
Majd rámpillantott, és könnyek gyülemlettek a szemében.
-S...Sakura...
Ennyit tudott kimondani, és sírva fakadt, majd szorosan magához ölelt.

Ledöbbenve álltak az emberek, majd pár percre szét széledtek.

Elmeséltem anyámnak, hogy mindvégig edzettem a vadonban, majd füttyentettem egyet.
Míg távol voltam összebarátkoztam egy kanárival, aki a legjobb barátom lett. Kimentettem egy róka karmai közül, így kisegítettük egymást. A füttyentésemre a vállamra repült a messziből.

-Édesanyám... Kalóz leszek. Kérlek, engedd, hogy megalkossam a magam katanáját.
Könnyes szemmel rám nézett, kezei a vállamon pihentek, majd így szólt.

-Tudtam, hogy eljő ez a nap, és előkészítettem a legjobb hozzávalókat. Nem felejtettelek el... Minden nap imádkoztam, hogy épségben gyere vissza, és imádkoztam apádért is, hogy valahol, de még életben legyen.

Ezután haza mentünk, és megalkottam a magam fegyverét.
Miután ez elkészült, édesanyám elkísért a kikötőnkhöz, ami nem volt nagy, de pár hajót be tudott fogadni a messzi érkezők közül.

-Vigyázz magadra, s ha beteljesedik az álmod, ne felejts el haza látogatni.
-Ígérem!
Könnyes búcsút vettünk, s a tenger felé mutatott, pontosan egy hajóra, amit ő építtetett, külön az én ízlésem szerint, bár nem volt az enyém, de néhány "alkalmazott" kísért az útam során. A térkép alapján, amit a fedélzeten találtam, megtudtam, hogy East Blue felé haladt a hajó.
Rendes emberek voltak a hajó fedélzetén, sokat beszéltünk, és megtudtam, hogy ismerik apámat, és meséltek róla, majd meggyőztek, hogy az alkatom édesanyámé, de a szemem, a hajam, és a jellememet édesapámtól örököltem. Amikor megérkeztünk East Blue-ra, engem kitettek egy általam nem ismert helyen, és kezdetét vette a nagy kaland.

Így utam East Blue felé folytatódik.


A hozzászólást Sakura Kaika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 9:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Sakura Kaika Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sakura Kaika   Sakura Kaika I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 8:15 am

Szia, és üdv az oldalon!

Az előtörténettel nincs semmi gond (leszámítva, hogy nem találtak meg hét éven keresztül egy erdőben, de gondolom, jól rejtőzködsz:) )
Így el is fogadom, jó játékot kívánok!
De a játék elkezdése előtt kérlek, változtasd meg a felhasználóneved, hogy egyezzen a játékos nevével (vagyis Sakura Kaika-ra!)

A következőt kell tenned:
- A Szabályzat és egyéb információk részt figyelmesen olvasd el, kérlek! (Ha már megtetted, akkor csak fusd át.)
- A szabályoknak megfelelően hozz létre Adatlapot!

Kezdő pénzösszeged:
50.000 ßeli
Kezdő tapasztalati pontod: 200 TP
Kezdő vérdíjad:
-
Vissza az elejére Go down
 
Sakura Kaika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sakura Kaika
» Nyílt tenger - Köd (Sora Kagawa, Bradlye Jackson, Vil-lam, Sakura Kaika)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Kalózok előtörténetei-
Ugrás: