¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shimotabe - Arashii látogatása

Go down 
SzerzőÜzenet
Kousetsu Arashii
Kalóz
Kalóz
Kousetsu Arashii


Hozzászólások száma : 22
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 09.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Shimotabe - Arashii látogatása Left_bar_bleue235/8000Shimotabe - Arashii látogatása Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 35.000 ßeli

Shimotabe - Arashii látogatása Empty
TémanyitásTárgy: Shimotabe - Arashii látogatása   Shimotabe - Arashii látogatása I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 6:40 am

Egyvalamiben jó Shimotsuki. Nem túl lakott terület, így a haditengerészet is kis erőkkel állomásozik ott. Nem véletlen, hogy a rablók épp arra vették az irányt, bár valószínűleg onnan is gyorsan tovább fognak állni, hiszen a pénzt is nehezebb elkölteni - nincs mire és hol. Úgyhogy itt is sietnem kellett... Az a néhány nap, amit a hajón töltöttem, nem volt vidám - mint egy ketrecbe zárt vad, úgy sétáltam a korlátok mellett. A meditáció szóba sem jött - egyszerűen nem tudtam megnyugodni. Ráadásul még le sem tudtam vezetni idegességemet - a hajósok nem voltak kifejezetten verekedős kedvűek, pedig nagy szükségem lett volna rá.

/Folyt köv./
Vissza az elejére Go down
 
Shimotabe - Arashii látogatása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kousetsu Arashii
» Kousetsu Arashii

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Játéktér :: East Blue :: Shimotsuki-
Ugrás: