¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 5:31 am

Óceán és Shimotsuki
-
Megszállás a dojok városában


A Kapitány!


Nem számoltam mennyi ideje hajóztam Shimotsuki szigete felé. Pontosan próbáltam tartani az irányt, de ez az erős szél miatt elég nehéz volt. Az újonnan szerzett térképek segítségével könnyebb volt a tájékozódás és végre átláttam, hogy pontosan milyen útvonalon kell mozognom, hogy végül Logueban kössek ki. Valamint találtam feljegyzéseket egyes szigetekről. Illetve még valamit. Egy nagyon fakó, szakadt térképen egy bizonyos Grand Line felirat ékeskedett. Jól tudtam mi az. Nevelő apám sokat mesélt a Grand Lineról.
-Egyszer biztosan eljutok oda! - mondtam hangosan amitől egy kicsit hülyének éreztem magam.
Elkezdtem gondolkozni azon mi lesz akkor amikor már társaim lesznek és a Grand Line felé vesszük az irányt. "Irány a Grand Line!" Biztosan ezt fogom majd kiáltani. Ahogy gondolataim a Grand Line felé vittek észre sem vettem, hogy Shimotsuki szigete már a látóhatáron belül van. Feleszméltem. Az árbocon Heihachiro kalóz lobogója villogott amit rögtön le is húztam nehogy a falu lakói megtámadjanak. Még nem voltam igazi kalóz. Társak nélkül amúgy se lehetnék. Elgondolkoztam azon, vajon mit szólhattak Heihachiro emberei amikor meglátták, hogy eltűnt a hajó. Azon is elmorfondíroztam, hogy vajon mi lehet a bájos Sakurával. Ekkor a hajóm már elég közel volt a parthoz. Leengedtem a horgonyt majd kiugrottam a szárazföldre és a hajót pedig hozzákötöttem egy fához. Úgy döntöttem az erdő irányából közelítem meg a falut, ott úgy is otthonosan mozgok.


A hozzászólást Kaiji Orcish Benkei összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 20, 2010 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 5:49 am

Visszafordultam, és láttam, hogy a kölykök aggódva nézik Tadao mestert. Biztos azt hiszik le akarom vadászni vagy ilyesmi. Oda léptem elé.
-Jó napot. - kezet nyújtottam - Kaiji Orcish vagyok. Jó szándékkal jöttem. Meg szeretnék szállni a dojoában egy éjszakára.
-Üdv. Fuwa Tadao vagyok, a dojo tulajdonosa. - kezet ráztunk -honnan tudjam, hogy megíbzhatok e önben. Lehet, hogy csak ki akarja fosztani a dojot.
-Úgy nézek én ki mint egy rabló? A haditengerészetnél szolgálok csak a hajónk nekiütközött egy zátonynak de sikerült kiúsznom erre a szigetre. Így elveszett minden igazolványom mindenem. - hazudom.
-Haditengerész hm? Akkor viszont a vendégem vagy! Örülök, hogy megismerhetlek. Menjünk körbevezetlek a dojoban, szerintem a tanítványaim még egy kis rögtönzött bemutatót is tartanak a tiszteletedre.
~Huhh ezaz, bevette ~
A dojo elképesztően nagy volt. A beltéri edzésterem méretei még engem is lenyűgöztek, pedig már láttam pár dojot életemben. A fiatalok tartottak egy kis bemutatós. Egy kezes harcművészetet tanultak közepes szinten. Jókat mosolyogtam rajtuk.
-Orcish-sama, nincs kedve egy éles bemutatóhoz, hogy megmutassuk a kicsiknek, hogy mi az igazi harcművészet? -
-Ezt vegyem kihívásnak? -vigyorogtam rá.
-Vedd annak.
-Elfogadom, bár nem hiszem, hogy egy szinten vagyunk. - nevettem fel.
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: CSATA   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 8:08 am

Felvettem a harci beállásom. Mélyen ellenfelem szemébe néztem. A kis srácok tátott szájjal bámulták a senpaijuk és az újonnan jött ismeretlen harcát.
-Kezdhetjük? - vigyorgtam rá.
Bólintott majd nekem lódult. Két katanával harcolt. Ő akart kezdeményezni. Erre nem voltam felkészülve, azt hittem enyém lehet majd a kezdő csapás. Ez eldöntheti a harc kimenetelét. Ő az elején fa katanákkal akart harcolni. Mivel nekem nincs fa pengém ezért elvettetem az ötletét. Élesbe megy a csata. Igazi sebek fognak születni, de megbeszéltük, hogy nem célzunk a létfontosságú szervekre. A vállamat különösen védtem. Nem akartam, hogy felnyíljon a seb. Nincs időm hezitálni, kirántottam a katanám és blokktam a fegyverét. Mivel az én katanám sokkal rövidebb volt mint az övé ezért vigyáznom kellett a kézfejemre. Abban a pillanatban ahogy blokkoltam az egyik fegyverét a másikkal vágni akart. Gyorsan kirántottam a másik katanám is és elhárítottam az ütését. Azonban nem figyeltem és ez sokba került nekem. Lábával kigáncsotl és a földre estem. Szúrt. Elgurultam előle a földön, felpattantam és a zsákomba nyúltam.
**SZAN JAIBA 三刃**
Három háromágú pengét dobtam felé. Az egyiket a vállár céloztam a másodikat a combjába a harmadikat a kézfejére. Egy hatalmas csillagot rajzolt le a katanája pengéje. A pengéim pedig öt darabban hullottak a földre. Elkerekedett a szemem.
-Méghogy hadi-tengerész?! Melyik tengerész használ ilyen technikát. - üvöltött rám.
-Egy titkos tengerész szervezet tagja vagyok. Különleges képzettséget kaptam. - hazudtam.
Rám vigyorgott és futva indult felém.
**FUWA TECHNIKA FÚSA(szélmalom)**
Mindkét katanáját elkezdte villámgyorsasággal forgatni.
-VÉGED! - üvöltötte és nekem vágta a két katanát.
A két fegyver forogva suhant felém villámsebesen. Gyorsan kellett cselekednem. Észbe kaptam. Felfutottam a falra és egy hátra szaltóval kikerültem a két katanát. Írtozatos erővel a falba csapódtak. Még azzal a lendülettel elő vettem egy négyágú pengét.
**BAKUHACUSZEINO JAIBA**
Direkt ellenfelem mellé céloztam, hogy a robbanás ne tépje darabokra a testét. Az ellenfelem felugrott és csak a robbanásra koncentrált. Bejött a cselem.
**SZAN JAIBA 三刃**
Három háromágú dobtam egyenesen a lábába. Összerogyott. Oda nyújtom a kezem.
-Jó gyakorló csata volt. A szélmalomnál komolyan megijedtem. De nem vagyunk egy szinten. - vigyorogtam rá. Belecsapott a kezembe. Felhúztam. Én kihúztam a pengéket. Direkt nem dobtam őket erősen.
-Ha erősebb leszek újra megküzdünk.
-Oks. De most nincs valami ennivalód? Kajás lettem a harc alatt.
A gyerekek tátott szájjal kérdezgették tőlem, hogy ezt mind a haditengerészetnél tanultam e. Csak annyit feleltem.
-Áhh, a haditengerészetnél nem tanítanak semmit. - nevettem.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue310/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 8:42 am

Miután elindultam a hajóra elkezdtem kutatni a raktárba. Láttam, hogy volt elég étel és ital egy kisebb utazásra. Utána szétnéztem a szobákba ahol találtam navigátori és orvosi eszközöket. Az egyik fiókba volt egy térkép is ami segítségével megtaláltam a megfelelő útvonalat Shimotsuki-ba. Egy két nap eltelt mire odaértem, de végül eljutottam a célomhoz. Kikötöttem a hajóval és leszálltam róla. Szép nyugodtan lépkedtem az erdőben ami után egy faluba érkeztem. Nem láttam valami sok embert, de az feltűnt, hogy szinte mindenkinél van katana. Harc hangját hallottam nem is olyan messziről ezért felmásztam egy fára, hogy jobban körbenézzek. Fentről láttam egy dojot. Nyilvánvaló volt, hogy onnan jön a csata zaja ezért leugrottam a fáról és elindultam a dojo felé. Halkan beosontam és az ajtóból láttam két férfit akik éppen csatáztak. A szőke gyerek nagyon ügyesnek tűnt. Elhatároztam magam, hogy kell a csapatomba miután a harcnak vége lett. Bementem az ajtón majd kiabáltam.
- Hé te szőke srác! Jól harcolsz azt akarom, hogy legyél a csapatom tagja és nemleges választ nem fogadok el!
Ezután odasétáltam hozzájuk és lehetett hallani minden egyes mezítláb léteimnél a deszkák recsegését.
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 8:51 am

Már épp indultunk volna tovább egy étterembe enni amikor egy furcsa alak lépett be a dojoba. Kb 17 év körüli fehér hajú férfi volt aki elég lengén volt felöltözve. Még cipőt sem hordott. Bejött az ajtón és ezt kiáltotta:
- Hé te szőke srác! Jól harcolsz azt akarom, hogy legyél a csapatom tagja és nemleges választ nem fogadok el!
-Hm... te hozzám beszélsz? Milyen csapat?
Direkt játszottam a hülyét hiszen a szobában lévő emberek három-negyede azt hitte én a haditengerészetnél szolgálok. Mindenképpen csatlakozni akartam ehhez a fickóhoz. Nagyon meggyőző stílusa volt. De ha most itt bevallom, hogy kalóz akarok lenni akkor az egész város minket fog üldözni és menekülnünk kell majd.
-Kalóz banda? - mosolyogtam rá.
Tadao eközben a háttérből szemrehányóan méregetett bennünket.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue310/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 9:09 am

-Miféle hülye kérdés ez? Egyértelmű, hogy kalóz banda. Én vagyok a kapitány és éppen embereket keresek a csapatomba. Még egyszer mondom azt akarom, hogy legyél a társam!
A kisebb monológom után leültem és vártam a reakcióját. Közben szétnéztem a terembe és láttam pár embert. Mindegyiknél volt valamilyen fegyver. A férfi akivel előbb harcolt valószínűleg a dojo vezetője volt.
- Te az öregúr akivel az előbb harcoltál az ad kaját? Ezen kívül még arra lennék kíváncsi, hogy mihez értesz? Szükségem lenne egy orvosra egy szakácsra meg egy olyan valakire aki javítja a hajót és minden félét tud barkácsolni. Gondolom te egyet sem ismersz
Kérdezgettem tőle mielőtt még tudott volna válaszolni. Az öreg már nagyon csúnyán nézett rám. Biztosan nem tetszett neki az, hogy kalóz vagyok. Nagyon úgy tűnt, hogy el akarja választani a fejemet a testemtől.
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 9:22 am

Teljesen leizzadtam.
~Ez a hülye tényleg nem veszi észre, hogy itt nagyon nem tolerálják a kalózokat?! Nincs más lehetőség tovább kell játszanom a szerepem hogy ne bukjunk le. ~
Rekedt, remegő hangon megszólaltam.
-Nyugi Tadao mester. Majd én lerendezem. - majd ahhoz a fehér hajú emberhez fordultam - ezennel le vagy tartóztatva a kalóz élet erős gyanújával a hadi-tengerészet által.
Kirántottam a katanáimat és felé ugrottam. Kinyújtott karokkal ugrottam felé hogy eltakarjam a szemeimet Tadao elől és rákacsintottam. Remélem ebből veszi az adást...


A hozzászólást Kaiji Orcish Benkei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 20, 2010 10:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue310/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 9:38 am

Annyit veszek észre, hogy megtámadott. A mondatából legalább tudom, hogy Tadao-nak hívják az öreget.
- Te mond csak miért is kacsintgatsz itt? Ha kell akkor erővel viszlek magammal.
Kitértem a támadása elől úgy mint egy amatőr és úgy kalimpáltan a kezeimmel mint egy kisgyerek nehogy elessek, de végül a seggre estem.
- Öreg. Mond csak mért utálod a kalózokat? Nekem az az álmom, hogy én legyek a kalózkirály. Nem engedem meg neked, hogy ettől az álomtól megfossz. Én csak szeretnék egy szállást és kaját. Ha nem adsz elmegyünk, de ha megtámadsz nem állok jót magamért.
Tadaohoz nagyon komoly hangvétellel beszéltem. A szokásos hülye hangomtól eltérően. Felálltam és leporoltam magamat. Utána visszafordultam a szőke gyerekhez és nekiálltam nyavalyogni.
- Na léci legyél már a társam. Tök jó buli az egész. Hatalmas kalandok amik tele vannak életveszéllyel. Izgalmas az egész kalózlét. Legyél a társam. Ha nemet mondasz akkor meg leütlek és úgy viszlek el. Benne vagy?
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 9:48 am

Megsemmisülten állok.
~ Ez a gyerek tényleg ennyire hülye?! Feladom, csak kijutunk valahogy ebből a nyomorul faluból.~
Mélyen Tadao szemébe nézek de ő már mindent ért. Ráakar támadni a fehér hajú gyerekre de én gyorsabb vagyok. Megragadom a mezítlábas fickó vállát és magam után rántom.
-Te egy idióta vagy. Futás! - üvöltöm, és húzom magam után.
Tadao felém lendül tudom, hogy nem ölhetjük meg, később még bajt hozhat a fejünkre ha elkezdenek üldözni. Valaki kifut és riasztja a falu őrségét. Nekilódulok magam után rántva társamat majd előkotorok egy négyágú pengét a zsebemből amit a dojo falához vágok.
**BAKUHACUSZEINO JAIBA**
A robbanás lyukat vág a falba és a füstön keresztül kiérünk a szabadba.
Megrázom társam vállát és ezt mondom.
-Kövess! Elviszlek a hajómhoz. - ezzel megragadom és sprintelni kezdek húzva magam után.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue310/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:03 am

Végül csak meggondolta magát és inkább segített meglógni onnan ahelyett, hogy harcolt válna velem. Nem tudom biztosan, hogy most igent mond vagy sem, de nem megyek el erről a szigetről egy társ nélkül.
- Most hova rohanunk?! Meg akart minket támadni! Hagy verjem szét a fejét!
Ordibáltam olyan hangosan ahogy csak bírtam. Nem nagyon tetszett az öreg húzása mert mi nem okoztunk neki semmilyen problémát. Amilyen gyorsasággal rohant egy kicsit meglepő volt elvégre egy normális ember nem bír ekkora sebességgel.
~ Legalább olyan gyors mint én? Vajon az ereje is megegyezik az enyémmel? Neki mi az álma, mit akar megvalósítani?
Magamban tettem fel a kérdéseket majd eszembe jutott, hogy nekem is van egy hajóm.
- Már nem követ senki lehagytad őket. Egyébként meg nekem is van hajóm és lehet, hogy a tiéd mellet van mert mikor lehorgonyoztam volt mellette egy másik is.
Jó fej gyereknek tűnt. Jó lesz majd idegesíteni állandó jelleggel. Vicces lesz innentől az utunk.


A hozzászólást Darker D. Kazu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 28, 2011 1:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:12 am

Nagy nehezen leráztam őket. Lihegve álltam meg, hogy leüvöltsem a fejét, közben ő arról karattyolt, hogy neki is van hajója.
-Hát nem érted?!?! Játszanom kellett azt a szerepet, hogy hadi-tengerész vagyok mert itt nagyon nem csípik a kalózokat. Így maradhattam volna éjszakára és ételt is kaptam volna! Minden vágyam, hogy kalóz legyek. Kaiji Orcish Benkei vagyok. A célom, hogy én legyek a leghíresebb kalóz a világon. - a végére már lehiggadtam.
-Ha megölted volna Tadaot nyakunkba küldték volna a hadi-tengerészetet. Apropó. Neked is van hajód? Hm.. szerintem ne hagyjuk itt egyiket se. Valahogy össze kéne kapcsolnunk őket.
Akár milyen hülye is volt bírtam ezt a srácot. Nevetve, immár teljesen higgadtam felé fordultam:
-Mi a neved? Van kalózbandád? Hányan vagytok?
Lassabbra vettük a tempót. Beszélgetésbe elegyedtünk.


A hozzászólást Kaiji Orcish Benkei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 21, 2010 3:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue310/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:22 am

- Úgy lehetsz a leghíresebb ha a kalózkirály egyik társa vagy. Úgy, hogy jól választottam társat. Így tudok neked segíteni mert én leszek a kalózkirály.
Tetszett a hajóval kapcsolatos ötlete majd vele együtt nevettem és válaszoltam a kérdéseire.
- Az én nevem Darker D. Kazu. A kalózbandám neve pedig Siroi Kaizoku. Én vagyok az egyedüli tag a bandában, a kapitány. Örülök, hogy megismerhettelek. Vállalod azt, hogy mellettem legyél mint a társam?
Még mindig nevettem de már enyhébben mikor kérdeztem tőle. Amíg beszélgettünk én elindultam séta tempóba a hajóink felé. Lassan, de biztosan odaértünk miközben ő beszélt.
- Nos azt hiszem itt vagyunk. Ahogy mondtam a tiéd mellé álltam be a járgánnyal.
Kicsit viccesebben mondtam. Lefeküdtem a partra és vártam valami reakciót tőle.


A hozzászólást Darker D. Kazu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 28, 2011 1:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaiji Orcish Benkei
Kalóz
Kalóz
Kaiji Orcish Benkei


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : East Blue

Karakter Információ
Tapasztalat:
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Left_bar_bleue335/8000Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 80.000
Vérdíj: 30.000

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:37 am

Kicsit elkeserített, hogy nem voltak társai de ilyen elszánt fickót még sosem láttam. Váltig állítja, hogy ő lesz a kalózkirály.
-Hogy a fenébe ne vállalnám, hogy a társad legyek?! - nevetve ötösre lendítettem a kezem mire ő belecsapott.
Mikor leértünk a partra láttam, hogy ugyanolyan kaliberű hajója van mint az enyém. Elgondolkoztam.
~ Hogyan kéne összekapcsolni ezt a két hajót? ~
Akkor támadt egy ötletem. Annó még Shell Townba vettem pár szerszámot meg léceket. Most pont kapóra jönnek.
-Várj egy percet, és megoldom. - mondom nevetve, majd leviharoztam a hajókabinba. Elővettem a szerszámokat meg pár lécet és elkezdtem összekapcsolni a hajókat. Amikor végeztem letöröltem a verejtékeimet és így szóltam.
-Nem egy masszív szerkezet, de bízzunk benne, hogy nem támadnak meg addig ameddig jobban össze nem tudjuk őket építeni. - nevettem.
-Na, induljunk!
Bepattantunk a hajókba, felhúztuk a horgonyt és elindultunk.
Ez a történet véget ért de az igazi kaland még csak most kezdődik! IRÁNY ORGAN ISLAND!
Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 1:53 am

Mindketten 30 TP-vel gazdagodtok!
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában   Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Óceán és Shimotsuki - Megszállás a dojok városában
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bradlye vs Vil-lam ( Összecsapás Shimotsuki piacán. )
» Shimotsuki Village - Teknőscsónak és városnézés (Magánküldetés Senna Skyfilednek és Vil-lamnak)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Játéktér :: East Blue :: Shimotsuki-
Ugrás: