¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Liatta Lagamay

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Liatta Lagamay




Hozzászólások száma : 1
Regisztráció ideje : 2011. May. 16.

Liatta Lagamay Empty
TémanyitásTárgy: Liatta Lagamay   Liatta Lagamay I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 7:29 am

Név: Liatta Lagamay

Faj: Ember

Kor: 20 éves

Nem: Férfi

Származási hely: East Blue, Shimotsuki

Kaszt: Munkás

Rang: Fodrász

Képesség:
- Engedély nélküli: Tűzfújás, egy fákja egy gyufa és egy korty alkohol segítségével
- Jó egyensúly
(Egy cirkuszban nőttem fel )
- Engedélyezett: Jól tudok relytőzködni

Felszerelések:
- Egy olló, fésű.

Születési dátum: Március 17

Kinézet:
- Magasság: 180 cm
- Súly: 70 kg
- Világos bőrű, feltűnően a lányok kedvence, rövid fekete hajú, fülbevaló(kereszt formályú),
álltalában trikót hordok.

Jellem:
- Pszihológus alkat vagyok. Mindenkit szívesen meghalgatok a problémáiról de én nem szeretek
azokról másoknak beszélni. Sok barátom van a szakmámból kifolyólag.

Élettörténet:
Egy cirkuszba beleszületni elég furcsa! De én ezt elmondhatom magamról.
Nem panaszkodom mert örültem neki. Sokmindent megtanultam amit csak kevesen tudnak, kötélen sétálni, tüzet fújni.
Kb. 6 évesen tanulhattam ezeket, majd felcseperedtem elszaladtak az évek. 14 éves koromban elkezdtem kamaszodni, sokat vitáztunk otthon. Már néha ott tartottam h elmegyek otthonról. De ha el is megyek mit kezdek magammal merre megyek tovább????
Eljött hogy 15 éves lettem majd 16.
Mentek a veszekedések, egész sokáig amíg el nem dontöttem, hogy nem bírom tovább el kell mennem!!!!
Hát fogtam a ruháim az eddíg összegyűjtött pénzem és útnak indulok....
Sokáig az utcán laktam. Majd iskolába íratkoztam, és eljött a szakmaválasztás. Addíg a nagynénémnél laktam.
Sok szakma volt ami közül választhattam, majd végül fodrász lettem. (Mert a nagynéném is az volt)
Kitanultam a szakmám majd elköltöztem egy saját lakásba és azóta élem életem.......
Vissza az elejére Go down
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Liatta Lagamay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Liatta Lagamay   Liatta Lagamay I_icon_minitimeSzer. Május 18, 2011 8:41 am

Szia!

Mivel úgy tűnik, hogy kész az előtörténeted, elbírálom.
Sajnos el kell, hogy utasítsam az előtörténeted ilyen formában, mégpedig a következő okok miatt:
- A helyesírási hibák. A vesszőhibákat még úgy-ahogy elnézem, de az ly és j keverésére érzékeny vagyok (fáklya, rejtőzködni, formájú). Javaslom, hogy először Wordben írd meg az előtörténetet, ami a hibák nagy részét aláhúzza.
- Másrészt, maga az előtörténet. Túl rövid, és alig tudunk meg valamit a karakteredről. Ehhez azt ajánlanám, hogy olvass el egy-két, már elfogadott előtörténetet. Ugyan az alsó korlát 20 sor (a tiéd 12), de szerintem ez nagyon kevés ahhoz, hogy bemutass egy karaktert, személy szerint 1 oldal az alsó határ.
Ha ezeket javítod, írj egy posztot ebbe a témába, és megnézem újra :)
Vissza az elejére Go down
 
Liatta Lagamay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: