¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Problémák az oldallal

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 5:55 am

Ha bármilyen gondod van a fórummal (például nem tudsz írni egy helyre), ide írhatod! A Stafftagok is emberek (bár néha ez nem hihető), félreírhatnak, elfelejthetnek átállítani valamit.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek
Polgár
Polgár
Kurt Bozek


Hozzászólások száma : 11
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Flah sziget, Flah város nyomornegyede

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 2:09 am

Először is szép napot mindenkinek, megjött az újfiú. Lenne egy problémám az oldallal, legalábbis a terveimmel:
Én se nem kalóz se nem fejvadász, és se nem haditengerész nem akarok lenni. Én egy egyszerű félvér városi akarok lenni, aki megpróbál megélni ebben a nedves világban :D. (civil)

Lenne még ötletem az oldal kialakításával kapcsolatban, (nem kritikaként írom) ha jól látom, és kól látom egyből az egész világgal kezdtek. Minden megvan és ez még bővülni is fog ha jönnek a játékosok. Ami egyrészt nem rossz, de csúnyán néz ki amikor egy témában (topic) csak egy-két hozzászólás van, vagy annyi sem.
Az ötletem a következő lenne: ne földrajzi helyek szerint legyen megoldva a játéktér. Inkább mint képregényesre kellene venni a figurát (nem vagyok túl érthető még) Szóval kalandonként indítatok témákat (például Kurt kalandja: Víz és föld között) Ebbe a témában addig játszanék amíg le ne, tudtam a kalandot, és mindenki ilyenekben játszana. Emellett lenne egy nagy térkép amin láthatnánk, hogy hol mit is csinálunk.
Így akkor nem kellene előre legyártani egy csomó sziget nevével ellátott témát, hanem majd idővel ahogy a játékosok haladnak a kalandjaikkal bővülne ez. Emellett nem is lenne ez a sok lapozgatás a kalandok közben és sokkal lekövethetőbb lenne az egész. NA ennyit a világ megváltásáról.

U.I. Az oldal nagyon tetszik, és ízlésesen van megoldva benne minden, remélem nagyon sokat és sokadmagammal fogunk kalandozni ebben a világban.

U.I.2 az előtörténetemet nemsokára olvashatjátok.
Vissza az elejére Go down
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 2:57 am

Szia!

Üdv az oldalon! A véleményeket mindig szívesen meghallgatjuk, és örülünk is nekik. :)

A civil kaszttal kapcsolatban jó hírrel szolgálhatok: nemsokára megoldjuk, hogy lehessen civilként is kezdeni/játszani.

A játéktérrel kapcsolatban: amit most írok le, az jórészt magánvélemény - mielőtt bármiről hivatalosan döntenénk, Nicoval meg fogom beszélni. Úgyhogy az is lehet, hogy ő is fog válaszolni.
Amit te ajánlottál (ha jól értettem a felvetést), azzal nekem az lenne a problémám, hogy akkor lenne sok-sok topic, amelyekbe senki nem írna a kaland befejeztével; ráadásul lehet, hogy úgy, hogy "East Blue - xy kalandja", alatta "West Blue - yx kalandja". Ugyanannyit kellene bogarászni, csak más okból. A játéktér arra van, hogy a karakterek találkozzanak, megismerjék egymást. A kalandoknak külön topicjaik lesznek.

Ui: Köszönjük, igyekszünk, és reméljük, sokáig élni fog az oldal. Várjuk az előtörténetet! :)
Vissza az elejére Go down
Sora Kagawa
Kalóz
Kalóz
Sora Kagawa


Hozzászólások száma : 15
Regisztráció ideje : 2011. Jul. 27.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Erre, arra, amarra

Karakter Információ
Tapasztalat:
Problémák az oldallal Left_bar_bleue200/8000Problémák az oldallal Empty_bar_bleue  (200/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: -

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 7:45 am

Na egy elég érdekes problémával állok szemben, mégpedig, hogy a chat egyáltalán nem működik nekem. Nem látom ki van fent rajta csak akkor ha frissítem az egész oldalt, ha pedig írni próbálok akkor csak villan egyet fehéren és semmi nem történik. Nem hiszem hogy a géppel lenne a baj mert azzal kapcsolatban mindent kipróbáltam, és másik gépen is megnéztem ott se jó szóval teljesen tanácstalan vagyok, ja és azt sem jelzi ha a fórumon új hozzászólás van. Remélem valaki tud segíteni. Ja és a legfurcsább hogy más ilyen oldalakon se müködik a chat
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek
Polgár
Polgár
Kurt Bozek


Hozzászólások száma : 11
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Flah sziget, Flah város nyomornegyede

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 5:27 am

NA nem tudom hova írjak, de nem vagyok bannolva, és ennek nagyon örülök. Látom hogy szoktak feljárni, és hogy a staffok nevei is kicserélődtek. Az okot és indokot nem tudom, mivel rég nem jártam erre. De ha már ide keveredtem újfent, csak rákérdezek, játszhatok még itt vagy sem? És ha igen folytathatom ott ahol abbahagytam. Mármint nem arra gondoltam, hogy várjak a mesélőre hogy írjon a kalandomra (ezt a legnagyobb tisztelettel mondom) hanem hogy bele kezdhessünk egy ütemes kalandba, csak hogy Kurt végre elnyerje méltó büntetését. Szóval van itt élet vagy nincs?
Vissza az elejére Go down
Yukina Amagi
Haditengerész
Haditengerész
Yukina Amagi


Hozzászólások száma : 22
Regisztráció ideje : 2011. Aug. 02.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Ahol épp lennem kell

Karakter Információ
Tapasztalat:
Problémák az oldallal Left_bar_bleue230/4000Problémák az oldallal Empty_bar_bleue  (230/4000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 7:42 am

Na ez engem is érdekelne mert én is szívesen játszanák újra :D
Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 8:01 am

Látom érdeklődés van, így belinkelem ide az ezzel kapcsolatos hírt, hátha valaki figyelmét elkerülte véletlen: -=Link=-
Emellett érdemes lehet nézelődni, hisz' már volt változás, és várható is pár az alakítás alatt.
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Problémák az oldallal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák az oldallal   Problémák az oldallal I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Problémák az oldallal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ötletek és javaslatok az oldallal kapcsolatban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Off Zone :: Csevegő-
Ugrás: