¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások

Go down 
+13
Sakura Kaika
Shabranigdo
Akai Nanami
Fuyuma Sadoishi
Silvers Rayleigh
Zoel Taffy
Balthazar Lobos
Demon D. Ryushi
Monkey D. Dragon
Dragon D. Kay
Darker D. Kazu
Dead Shadorick
Trafalgar Law
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 7:31 pm

Itt kell jeleznie minden tényleges, hivatalos tagnak, hogyha esetleg bizonyos ideig nem tud aktív lenni. Aki nem jelzi a hiányzását, azt automatikusan kizárjuk a kalandból, amiben van, valamint büntetésben részesítjük ezek mellett.

Kivételt képez az, ha valamelyik adminnak -vagy más staff tagnak- pm-ben, vagy bármilyen másik módon szól! Akkor az ő hiányzását mi itt igazoljuk!
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Dead Shadorick
Fejvadász
Fejvadász
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 17
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 11.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue230/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (230/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 7:31 am

Helló mindenki!

Ne örüljetek, tőlem nem szabadultok :blee Ám Tear Grants egy hét eltiltást kapott édesanyjától, szóval hétfőig nem valószínű, hogy lesz.


Tisztelettel: Dead Shadorick


----------------------------------------------------------

Értesítést köszönjük! - Nico Robin
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue310/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 6:26 am

Helló.

Nem tudom, hogy meddig de nem leszek. Lehet, hogy 1 nap vagy 1 hét. Bocsánat mindenkitől.


----------------------------------------------------

Rendben van! Köszönjük, hogy tudtunkra adtad! A neked és Kaijinek mesélendő kalandot akkor az érkezésedkor teszem közzé! - Nico Robin
Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:01 pm

Üdv! Szeretném bejelenteni, hogy családi dolgok miatt ritkábban leszek az Oldalon (bizonytalan ideig). Akit érdekel, mi a teljes ok, az majd privátban megkérdezi. Szóval leszek, de nem biztos, hogy minden nap tudok majd aktív lenni!
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Dragon D. Kay
Kalóz
Kalóz
Dragon D. Kay


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 04.
Kor : 32
Tartózkodási hely : nem árulom el, hogy az East Blue-n

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue545/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (545/8000)
Pénz: 130.000 ßeli
Vérdíj: 310.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 9:25 am

Még most előre be szeretném jelenteni, hogy pénteken és szombaton nem leszek, ugyanis akkor esedékes a szalagavatóm. Ha esetleg ez idő alatt valami hiányosságom lesz, azt azonnal pótolni fogom.

----------------------------

Rendben! Szalagavatóhoz sok sikert! :) - Nico Robin.
Vissza az elejére Go down
http://fairytailszj.forumotion.com/
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue310/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 9:27 am

Üdv.

Én szintén nem leszek pénteken és szombaton mert disznóvágás lesz szombaton úgy hogy mivel 4-kor kell kelni így hatkor már kifekszek és körülbelül akkor érek haza suliból.


----------------------------

Rendben! Jó szórakozást! :) - Nico Robin.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fejvadász
Fejvadász
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 17
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 11.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue230/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (230/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:07 am

Helló mindenki!

Sajnos elég sok dolgom akadt az éleben, ráadásul ide az ihletem sem annyira megfelelő, így bizonytalan ideg nem leszek túl aktív. Remélem megértitek a dolgot.

Tiszteletem


----------------------------
Érthető! De mi mindig "várunk vissza" ! :) - Nico Robin.
Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 1:10 pm

Üdv!

Én azt hiszem, bő egy hétre kivitelezem magam! Itt a "Karácsony" - a baráti Karácsony. Kis kikapcsolódás, tudjátok! : )

A mesélésemet lehet, tudom folytatgatni közben, de nem ígérek semmit sem!
Kihat ez a következő karakterekre is:
Naomi Owen.


A hozzászólást Nico Robin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 26, 2011 10:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Monkey D. Dragon
Mesélő
Mesélő
Monkey D. Dragon


Hozzászólások száma : 24
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 17.

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 7:14 am

Üdvözletem mindenkinek!

Nos, igazság szerint már órák óta azon gondolkodom, hogy kitaláljak-e valami mesét vagy sem, ám végül úgy döntöttem az igazat mondom.
Sajnos már karácsony óta elég nagy ihletválságban szenvedem, amely miatt a mesélésem megállt. Emiatt elnézést kérek a résztvevőktől és a bennem megbízó staffoktól is. Remélem mindenki bírni várni, úgy a hétvégéig. Ám miden rosszban van valami jó, ez pedig nem más, mint hogy ilyen módon a határidő jóval messzebb eső dátum lesz, bár ez sovány vigasz.
Minden esetre elnézést kérek mindenkitől, tisztelettel Monkey D. Dragon


----------------------------------

Semmi gond és a januári hiányzásod okáról értesültem! Jobbulást a Staff nevében! - Nico Robin
Vissza az elejére Go down
Dragon D. Kay
Kalóz
Kalóz
Dragon D. Kay


Hozzászólások száma : 41
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 04.
Kor : 32
Tartózkodási hely : nem árulom el, hogy az East Blue-n

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue545/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (545/8000)
Pénz: 130.000 ßeli
Vérdíj: 310.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 1:46 am

Sajnálom, de előre meghatározatlan ideig nem tudok lenni. Vasárnap újra kellett raknom a gépemet és teljesen le kellett törölni róla mindent. Jelenleg internet problémákkal küzdök. Router-es netübk van és sehogy se akar rákapcsolódni a gépem a hálózatra. Mivel a hálózati részekhez annyira nem értek és ez a probléma meghaladja a képességeimet kénytelen vagyok külső segítséghez folyamodni, csak még nem tudom kihez :/ Ezért is előre meghatározatlan a hiányzásom ideje. Bocsánat érte. Igyekszek minél hamarabb orvosolni a problémát.

-----------------------------------------------

Rendben, Kay! Várunk vissza! : ) A kalandokban addig NJK-ként leszel kezelve! - Nico Robin
Vissza az elejére Go down
http://fairytailszj.forumotion.com/
Demon D. Ryushi
Fejvadász
Fejvadász
Demon D. Ryushi


Hozzászólások száma : 13
Regisztráció ideje : 2010. Dec. 19.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue220/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (220/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 11.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 7:24 am

Sziasztok!

Nagyon röstellem magam hogy elhanyagoltam a karaktereimet az utóbbi időben de összecsaptak a fejem felett a hullámok és kábé semmire sem volt időm.
Egy ideig nem tudok netközelbe férkőzni így bizonytalan ideig (1-3hétig) hiányozni fogok. Tényleg nagyon sajnálom és megígérem, hogy mikor visszatérek új erővel fogom folytatni a kalandokat vagy újakba kezdeni és nem fogom elhanyagolni az oldalt.
Előre köszönöm a megértéseteket.

Üdv Boti

-----------------------------------------------

Rendben! Akkor a karakteredet NJK-ként fogjuk kezelni a kalandokban (kivéve az Ureshii-Shisono -ban, azt visszetértedig felfüggesztem. Így kérlek, ha ismét aktívvá válsz, arról értesíts PM-ben, vagy más módon!). És kérlek, legközelebb a multiplayer karaktereidet is sorold fel! - Üdv: Nico-Robin


Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 6:24 am

Hi, minna! * orz *

Először is szeretnék bocsánatot kérni, hogy ritkásan vagyok az oldalon! Adminként ez nem helyes, de remélem megértitek, hogy jelenleg nagyon fontos teljesítenem és javítanom az iskolai eredményeimen, mert ettől függ a továbbtanulásom és a jövőm.

Éppen ezért amíg le nem zajlanak a vizsgák és miegymás tanulási követelményes dolgok, addig leszek ebben az állapotban. Nem jó sem nekem, sem nektek, de sajnos ez ellen nem tudunk mit tenni. Remélem megértitek a helyzetet. Próbálok aktívkodni majd, persze, de nem fog olyan könnyen menni, sajnos.

Gomenne, minna a nehézségekért és a kellemetlenségekért! : (

Üdv.: Nico-chama
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Dead Shadorick
Fejvadász
Fejvadász
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 17
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 11.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue230/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (230/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 2:08 am

Üdvözletem!

Akárcsak legelőször, most sem saját nevemben írok ide. Joe Silver már egy ideje mondta nekem, ám lustaságom miatt csak most jelzem a nevében, hogy bizonytalan ideig nem lesz. Szeretne koncentrálni a tanulmányaira, mindemellett még dolgozik is, így az ideje majdhogynem megtizedelődött.
Ennyit akartam, tiszteletem Dead Shadorick!


----------------------------------------------------------

Értesítést köszönjük! - Nico Robin
Vissza az elejére Go down
Balthazar Lobos
Kalóz
Kalóz
Balthazar Lobos


Hozzászólások száma : 9
Regisztráció ideje : 2011. Jan. 09.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue235/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:54 am

Kicsit összecsaptak a fejem felett a hullámok, így nem nagyon tudok gép közelbe kerülni. Ez az állapot még egy hétig biztos megmarad, de amint tudok, igyekszem írni.

----------------------------------------------------------

Rendben van! Mihamarabb várunk vissza! - Nico Robin
Vissza az elejére Go down
Balthazar Lobos
Kalóz
Kalóz
Balthazar Lobos


Hozzászólások száma : 9
Regisztráció ideje : 2011. Jan. 09.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue235/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 2:51 am

Sziasztok!
Sajnálom, de egy ideig biztos nem leszek aktív. Pár hónapja már eléggé rám jár a rúd és egyszerűen alig tudok gép közelbe kerülni. Nem tudom, hogy mikor tudok visszatérni, emiatt az éppen futó küldetésből kiszállnék. A magánküldetés, melyben részt veszek nagyon a szívemhez nőt, plusz mivel a társam sem aktív, így abban, ha nem gond benne szeretnék maradni. Bocsánat, hogy csak most írok, de a hét elején még reméltem, hogy sikerül egyenesbe jutnom. :{
Az MSN-t 3-4 naponta megnézem, így ha ott rám írtok, akkor idővel biztosan visszaírok.
Mindenkinek jó játékot kívánok és remélem, hogy még visszatérek.
Addig is csók mindenkinek!!!
Vissza az elejére Go down
Zoel Taffy
Kalóz
Kalóz
Zoel Taffy


Hozzászólások száma : 9
Regisztráció ideje : 2011. Mar. 29.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue210/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (210/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2011 12:46 am

Maholnap költözöm Cardiff (Wales) városába, nemsoká hírt adok magamról. Addig is kitartás...


Ennyi, úgy tűnik minden hamar le is ment,lényegében visszatérőben vagyok a nethez.
Vissza az elejére Go down
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 5:28 am

Sziasztok!

Keddig-szerdáig nem igazán leszek, mert Nico itt van nálam. Ahol mesélésben én jönnék, oda megpróbálok majd írni, de nem ígérek semmit.

Franky-Arashii
Nico Robin - Naomi Owen
Vissza az elejére Go down
Fuyuma Sadoishi
Kalóz
Kalóz
Fuyuma Sadoishi


Hozzászólások száma : 20
Regisztráció ideje : 2011. Mar. 25.
Kor : 33

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue370/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (370/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 20.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 9:55 pm

Aloha~
Sajnálatosan ide kell írogatnom, mert enyhén szólva halni jár az ihletem... igyekszem írni majd ahova éppen kell... de nem tudok semmit garantálni.
Sajnálom ezt a kellemetlenséget... és megértéseteket köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 6:55 am

Hi, minna!

Nos, egy jó hosszú szabit veszek ki, mert nyakamon az érettségi! T^T Úgyhogy legyetek jók és csak szépen játszani! ; )

Nico Robin , Naomi Owen .
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Fuyuma Sadoishi
Kalóz
Kalóz
Fuyuma Sadoishi


Hozzászólások száma : 20
Regisztráció ideje : 2011. Mar. 25.
Kor : 33

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue370/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (370/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 20.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 8:36 am

Hello~

Sajnálatosan előre nem látott dolgok miatt határozatlan ideig inaktív leszek. (Ez alatt a minimum 3 hetet kell érteni, felső határ sajnos nincs.)
A küldetéssel nem szükséges megvárni, mert tényleg én sem tudom még, hogy ez meddig fog elhúzódni.
Ezúton is elnézést kérnék mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
Monkey D. Dragon
Mesélő
Mesélő
Monkey D. Dragon


Hozzászólások száma : 24
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 17.

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. Május 01, 2011 8:14 am

Először is üdvözlök mindenkit!
Tudom elég hosszú ideje elég inaktív vagyok, ezért elnézést kérek, de elég fáradt vagyok mostanában.
Mind kedvnek, mind pedig erőnek és ihletnek híján vagyok, mostanság nem nagyon jönnek össze a dolgaim, bár ezt a külvilág felé nem mutatom, mégis fáradt vagyok miatta.
Néhány nap haladékot szeretnék még kérni az eddigi szünetem mellé,péntekre azonban már mindenképp összekapom magam és gőzerővel fogok írogatni.
A megértéseket köszönöm, Dead Shadorick és Monkey D. Dragon!
Vissza az elejére Go down
Akai Nanami
Kalóz
Kalóz
Akai Nanami


Hozzászólások száma : 20
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 13.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue335/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (335/8000)
Pénz: 130.000 ßeli
Vérdíj: 40.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 4:24 am

Az ügyben írok hogy társam Dragon D Kay az érettségi miatt jelenleg nem tud az oldalra feljönni, előre láthatólag az érettségi végéig, ez olyan június közepe fele várható. Addig mindenki megértését kéri, és előre is bocsánat.
Vissza az elejére Go down
Shabranigdo
Kalóz
Kalóz
Shabranigdo


Hozzászólások száma : 9
Regisztráció ideje : 2011. Jan. 28.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue250/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (250/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 250.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások    Hiányzások I_icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 3:45 am

Halli!
Egy ideig sajnos nem leszek közbejött egy-két dolog. A küldetésekben nem szükséges megvárni nem tudom mikor leszek legközelebb.
Vissza az elejére Go down
Trafalgar Law
Admin
Admin
Trafalgar Law


Hozzászólások száma : 98
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 06.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Grand Line; New World

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 10:55 pm

Nico Robin írta:
Hi, minna!

Nos, egy jó hosszú szabit veszek ki, mert nyakamon az érettségi! T^T Úgyhogy legyetek jók és csak szépen játszani! ; )

Nico Robin , Naomi Owen .

Beidézem régebbi beírásomat, mert vannak, akik még nem vették ezt tudomásul. Semmi gond, íme, szóltam másodjára is! Bár írni nem tudok az oldalra, de figyelemmel kísérek dolgokat! Megértést köszöntem!

Üdv: Nico Robin.
Vissza az elejére Go down
https://mugiwara.hungarianforum.com
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue310/8000Hiányzások Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 10:12 pm

Tudom senki nem szereti az utólagos hiányzás jelzését, de én most ehhez folyamodom. Túl sok dolog történt velem így nem nagyon volt időm írogatni. De most már teljes erővel nyomulok az új csapatom felé és, hogy együtt megtaláljuk a One piece-t. Luffy milyen csalódott lesz mikor én már rég ott leszek. xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Szabályzat és egyéb információk :: Hírek / Felhívások-
Ugrás: