¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kurt Bozek

Go down 
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek
Polgár
Polgár
Kurt Bozek


Hozzászólások száma : 11
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Flah sziget, Flah város nyomornegyede

Kurt Bozek Empty
TémanyitásTárgy: Kurt Bozek   Kurt Bozek I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 6:05 am

Név - Kurt Bozek

Kaszt - Polgár

Rang - Munkás

Felszerelések
Kurt Bozek 2db9ugy
1. Tengerharagja – egy egycsövű, ötlövetű, kiskaliberű kézifegyver, amit az apámtól örököltem. Víz felett és víz alatt is egyaránt lehet használni. A töltények ólomgolyók ugyanúgy mint a rendes fegyvereknél, de puskapor nem kell az elsütéséhez.
Kurt Bozek Fur8l
2. Óceán ostora - Egy nem túl hosszú lánc, aminek a végén egy kampó található. Pár évi munka után olyan lett, mint a kezem meghosszabbítása. Mindig a mellkasomra tekerve hordom.

Alap Képesség -
Engedély nélküli
1. Víz alatti életmód – a származásomból kifolyólag, semmilyen negatívummal nem jár, ha a szárazföldön vagyok, vagy akár a tengerben.
2. Főzés – a gyerek éveim alatt felszedett főzési tudományom. Elboldogulok bármelyik konyhában, de ínyenc falatokat nem tudok készíteni.
Engedéllyel
1. Lőfegyverrel való bánásmód :apám pisztolyával megtanultam célozni, lőni. Nem vagyok a világ legjobb lövésze, de ötből négyszer célba találok.
2. Saját harcmodor – Közel harchoz a láncos kampómat használom, sokszor segített már a kocsmai verekedések közben. Akár egy legyet is le tudok csapni vele egy szamár füléről szélcsendes időben, úgy hogy az állat nem is érzi.

Banda/Szervezet - Nem vagyok tagja semmilyen szervezetnek jelenleg.

Multik - Csak ez az egy karakterem van.

Ajándékok és jutalmak
-
Kezdő pénzösszeged: 50.000 ßeli
Kezdő tapasztalati pontod: 200 TP
Kezdő vérdíj: -


Módosítva - 2010.11.23
Vissza az elejére Go down
 
Kurt Bozek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kurt Bozek
» Kurt Bozek visszaemlékezései.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Polgárok adatlapjai-
Ugrás: