¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Koubou Village

Go down 
SzerzőÜzenet
Kousetsu Arashii
Kalóz
Kalóz
Kousetsu Arashii


Hozzászólások száma : 22
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 09.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Koubou Village Left_bar_bleue235/8000Koubou Village Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 35.000 ßeli

Koubou Village Empty
TémanyitásTárgy: Koubou Village   Koubou Village I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 12:36 am

Arashii (kitalált) lakóhelye és előtörténetének színhelye. A Colbo-hegyek és a tenger találkozásánál fekszik a falu, ami miatt gyakoriak a rablótámadások. Kikötőjében ritkán járnak hajók; többnyire Goa-ban kötnek ki. Mosuke, Tora és Arashii segítségével az utóbbi néhány évben nem jutottak rablók a faluba, így a falu lakói viszonylagos jólétben élnek.
Vissza az elejére Go down
Kousetsu Arashii
Kalóz
Kalóz
Kousetsu Arashii


Hozzászólások száma : 22
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 09.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Koubou Village Left_bar_bleue235/8000Koubou Village Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 35.000 ßeli

Koubou Village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koubou Village   Koubou Village I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 11:33 am

Néhány perces búcsúzkodás után utamra indultam. Semmi érzelgősség, hiszen úgyis visszatérek néhány napon, héten belül. Reggel lévén, a faluban nagy volt a nyüzsgés. Arckifejezésem láttán a legtöbben inkább visszafojtották sajnálkozásukat, de voltak néhányan, akik inkább dühösnek tűntek. Néhány pillanatnyi tűnődés után rájöttem, miért. Sérültek meg már emberek amiatt, hogy a húgomat védtem, és valószínűleg most is érezhető volt a hiányom.
A kikötőbe érve láttam, hogy itt is ugyanolyan szintű a forgalom, mint a falu többi részében. A falut érő rablótámadást visszavertük, és a kereskedők egyre inkább ezt a falut választották. Most is legalább tíz hajó rakodott a mólókon, többek között az egyik ismerős megrendelőnk, aki épp berakodta a hajóját. Sóher egy pasas, de talán épp emiatt elvisz. Próbáltam minél egészségesebbnek látszani, amikor odamentem hozzá.
- Üdv! Újabb kereskedőút?
- Az bizony! - mondta mosolyogva Roan. - Már csak néhány út, és végre le fogok telepedni Shell Townban!
- Véletlenül nem arra tartasz? - csillant fel a szemem.
- De... Miért kérded? - nézett rám csodálkozva a férfi.
- Veled tarthatnék? Pénzem nincs, így nem tudok fizetni, de felajánlhatom a hajó megvédését, illetve a mesterségem is a szolgálatodra állna az úton.
Némi számítást láttam az üzlettárs arcán - majd harsogva felnevetett.
- Nem lenne belőled rossz kereskedő! A portékát nagyon jó színben tünteted fel! Mindenki tud a faluban arról, hogy helybenhagytak, és hiába próbálsz úgy tenni, mintha nem lenne semmi bajod, a képedre van írva! De a próbálkozás tízből nyolc pontos! Üdv a fedélzeten.
Meglepődtem az indokon, de végül örömmel elfogadtam az ajánlatát. Meglepetésére - és a sajátoméra is - hathatósan tudtam segíteni a ládák pakolásában. Néhány órán belül a hajó elindult. Irány Shell Town!
Vissza az elejére Go down
 
Koubou Village
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Syrup Village
» Shimotsuki Village - Teknőscsónak és városnézés (Magánküldetés Senna Skyfilednek és Vil-lamnak)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Játéktér :: East Blue :: Dawn Island-
Ugrás: